Відбувся науково-практичний семінар на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Факультет ВМТТ
Четвер, 11 жовтня 2018, 20:40

На тижні на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбувся науково-практичний семінар на тему «Діагностика паразитарних захворювань».

Для участі у семінарі були запрошені завідувачі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, офіційні лікарі, які здійснюють державний контроль на підприємствах, де проводиться забій тварин, викладачі та студенти ФВМТТ ПДАТУ. Окрім того, у семінарі взяли участь студенти 4 курсу факультету ветеринарної медицини та викладачі коледжу ПДАТУ. Серед майбутніх абітурієнтів була проведена профорієнтаційна робота, поширена інформація про факультет ФВМТТ ПДАТУ та підкреслено перспективи успішного працевлаштування майбутніх ветеринарних лікарів.

Відкриття семінару розпочалося з вітального слова начальника Камʼянець-Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Лавського Анатолія Йосиповича. Далі для учасників семінару завідувач науково-дослідного паразитологічного відділу Державного науково-дослідного інституту  з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ), канд. вет. наук Литвиненко О.П. прочитав лекцію на тему «Ветеринарно-санітарна експертиза при трихінельозі та спарганозі».

Головний фахівець науково-дослідного паразитологічного відділу ДНДІЛДВСЕ Мірошниченко О.І. провів майстер клас: повний паталогоанатоміний розтин риби, аналізуючи проведення ветеринарно-санітарної експертизи риби.

Прес-центр ПДАТУ