Розпочалися короткострокові курси підвищення кваліфікації лікарів і фельдшерів ветеринарної медицини

9 жовтня 2018 року на базі Хмельницької державної лікарні ветеринарної медицини пройшов перший день короткострокових курсів  підвищення кваліфікації лікарів і фельдшерів ветеринарної медицини та осіб, відповідальних за ветеринарне забезпечення кінологічних підрозділів територіальних органів та установ Національної поліції України, куди були запрошені для презентації  курсу лекцій викладачі факультету ветмедицини і технологій у тваринництві  ПДАТУ - доктор біологічних наук, професор Супрович Т.М. та кандидат ветеринарних наук, доцент Карчевська Т.М.

У перший день теоретичного навчання було обговорено ряд актуальних питань в аспекті найбільш поширених інфекційних хвороб собак, а також хвороб генетичної спадковості та інбридингу в службовому собаківництві. На курсах були присутні представники всіх регіонів України, слухачі висловили щиру подяку викладачам  за отриману інформацію, також на прохання присутніх  був презентований навчальний посібник «Інфекційні хвороби собак», авторами якого є доцент  ПДАТУ  Карчевська Т.М. та начальник (головний лікар) Хмельницької ДЛВМ, Заслужений працівник ветмедицини України – професор кафедри інфекційних та інвазійних хвороб Чумаков К.А.

11 жовтня слухачі курсів відвідають факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету, ознайомляться з роботою окремих кафедр, відвідають  музеї, клініку тощо,  обговорюватимуться питання щодо подальшої спільної  плідної співпраці.

Прес-центр ПДАТУ