Наукова студентська конференція з кролівництва й хутрового звірівництва

12 червня 2018 року студенти 3 курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (спеціальність 204 – технологія виробництва і переробки продукції тваринництва) взяли участь у  студентській науковій конференції «Кролівництво та хутрове звірівництво в Україні», яку організувала  асистент Костецька Ю.В. Роботу конференції розпочала з привітання учасників та гостей конференції  завідувач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва, доктор с.-г. наук, Приліпко Т.М. побажавши всім присутнім цікавої, плідної та успішної роботи.

Доповіді студентів відповідали сучасним технологіям виробництва, переробки продукції кролівництва та хутрового звірівництва. По закінченню наукової конференції,  за результатами анкетування студентів, було визначено переможців у таких номінаціях: І місце - Годован Світлана, ІІ місце - Крупко Олена, «Найкраща презентація» – Черепуха Оксана.

Учасники конференції отримали знання та досвід із новітніх тенденцій у галузі кролівництва та звірівництва.

Прес-центр ПДАТУ