ХІІІ Міжнародна конференція паразитологів
Факультет ВМТТ
Вівторок, 29 травня 2018, 17:58

Співробітники кафедри інфекційних та інвазійних хвороб Левицька Вікторія Андріївна і Мушинський Андрій Броніславович прийняли участь у ХІІІ Міжнародній конференції паразитологів, яка була організована Інститутом паразитології Словацької академії наук спільно з Чеським товариством паразитологів в місті Кошице (Словаччина), з 21 травня по 25 травня 2018 року.

Конференція присвячена сучасним дослідженням всіх груп паразитичних організмів, від найпростіших до комах, які спричиняють надзвичайно актуальні на сьогоднішній день трансмісивні захворювання. Більше ніж двісті науковців з Чехії, Словаччини, США, Польщі, Угорщини, Росії, Литви, Сербії прийняли участь у обговоренні сучасних питань ветеринарної, гуманної і клінічної паразитології. Протягом конференції проходив активний обмін досвідом і налагодження зв'язків з колегами. На завершення насиченої п'ятиденної програми усі учасники відвідали Токайський винний регіон.