Відбулося чергове робоче засідання фармакологічного студентського наукового гуртка з дисципліни «Ветеринарна фармакологія». Після обговорення плану роботи на ІІ семестр 2017-2018 навч. р. було заслухано доповіді на актуальні теми сучасної ветеринарної медицини.

Студенти розглянули зразки фармакологічних препаратів, що застосовуються у практиці ветеринарної медицини. Гуртківці відпрацьовували техніку уведення лікарських форм.  Студент  3 курсу Саулко Іван підготував надзвичайно цікаву доповідь про фармакокінетичні процеси ліків після їх уведення різним видам тварин.   Доповідачі розповіли про  історію лікознавства, демонстрували цікаві результати останніх досліджень у фармації та висловлювали своє бачення щодо необхідності глибоких знань фармакокінетики і фармакодинаміки за різних патологій у виробництві.

Доповідь викликала у присутніх активну дискусію. Досить цікавими також були доповнення студентів, що грунтувались на власному досвіді застосування того чи іншого лікарського засобу.

Прес-центр ПДАТУ