Студентська конференція – ще одна віха історії факультету

2-3 листопада 2017 року відбулася Х студентська наукова конференція «Сучасні аспекти годівлі тварин і технології кормів: студентський погляд», присвячена 80-річчю від дня народження Василя Івановича Кімаковського (04.06.1937-29.05.1993). У роботі взяли участь викладачі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, представники ради ветеранів ПДАТУ, Кравець Н.В. (дочка Василя Івановича) та студенти третього курсу (напрям підготовки 204 – ТВППТ).

Розпочали роботу конференції з ознайомлення студентів з біографією видатної людини - кандидата наук, доцента, завідувача кафедри годівлі с.-г. тварин (1980-1984 та 1987-1993 роки) В.І. Кімаковського, спогадів співробітників факультету, які працювали з ним у свій час, висвітлення його наукових здобутків та запланованих на майбутню роботу ідей.

Студенти третього курсу виклали свої наукові пошукові доповіді, що обговорювались й оцінювались усіма присутніми. Результатом проведеної конференції стало нагородження переможців серед студентів. Перше місце зайняла Годован С.П., друге - Гронська А.О. та третє призове - Крупко О.М.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог та здобутків!

Василь Іванович Кімаковський
(04.06.1937-29.05.1993)