Біотехнологія очима майбутніх науковців

23 травня 2017 року в стінах факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві кафедра годівлі, розведення тварин і технології кормів вже вкотре провела студентську наукову конференцію з дисципліни «Біотехнологія» на тему «Біотехнологічні аспекти формування продуктивності тварин», у якій взяли участь 16 студентів другого курсів денної форми навчання.

Біотехнологія є невід’ємною складовою сучасного етапу нашого життя. Біотехнологія представляється «країною контрастів», сполучення самих передових досягнень науково-технічного прогресу з певним поверненням до минулого, що виражається у використанні живої природи як джерела корисних для людини продуктів замість хімічної індустрії. Вона відкриває нові обрії перед людським розумом.

Конференція проходила жваво, присутніми були студенти та викладачі факультету, які отримали багато цікавої інформації.

Присутнім було роздано відомість оцінювання учасників конференції, де кожен обов’язково мав відмітити найкращу доповідь. Фаворитами конференції серед 16 учасників, стали: Крупко Олена Миколаївна – І місце (доповідь на тему «Біотехнологія – найдавніша і наймолодша наука в галузі промисловості»), Гронська Алевтина Олександрівна – ІІ місце (доповідь на тему «Нова біотехнологія: перспективи і напрямки»), Нанівська Зоряна Миколаївна – ІІІ місце (доповідь на тему «Бродіння як спосіб зберігання харчових продуктів»).

Переможців нагороджено грамотами. Бажаю молодим науковцям подальших творчих здобутків.

Матеріал підготувала
кандидат с.-г. наук,