Весняна толока та студентські троянди

Студенти факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві продовжують прикрашати територію свого факультету. Так,  за ініціативи голови студради  факультету та профорга Олексія Тарабузана та при підтримці декана О. А. Цвігуна та заступника декана В.А. Добровольського студенти посадили квіти, упорядкували клумби, облаштували «альпійську» горку, підчищали бордюри, косили газони тощо. Загалом, було закуплено та висаджено 60 кущів троянд.

Організатори дякують за господарську допомогу проректору університету В.С. Строяновському та директору нашого ботанічного саду В.В.Когуту. А також профкому ПДАТУ та особисто Світлані Ліщук за фінансову підтримку проекту.

Попрацювали дружно і плідно та внесли свою частинку у благоустрій рідного факультету.

Інформацію підготував
О.Тарабузан