Навчання з охорони праці на факультеті ВМТТ

Навчання з питань охорони праці та систематичне підвищення рівня знань працівників, населення України - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці й забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

20 та 21 квітня на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбулось навчання науково-педагогічних працівників з охорони праці.

Під час занять розглядалися питання: особливості та умови праці в навчальних закладах, гігієна виробничої санітарії, пожежна та електрична безпека тощо.

Завдяки високому організаційному рівню, для викладачів були створені належні умови щодо проведення навчання та перевірки знань. Слухачі почерпнули для себе багато цікавої та корисної інформації.

Підсумком навчання став складений іспит з охорони праці науково-педагогічними працівниками даного факультету.