Профорієнтаційна робота кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин

22 березня колективом кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин на чолі із завідувачем кафедри професором Супрович Т. М. та з викладчами кафедри охорони праці та фізичного виховання було проведено профорієнтаційну роботу з учнями шкіл Дунаєвецького району. Під час зустрічей з учнями випускних класів було надано інформацію щодо умов вступу та навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Акцентувалась увага на важливості професії лікаря ветеринарної медицини. Враховуючи, що в природі існує понад 150 зооантропонозів (хвороб спільних для людини і тварин), слід пам'ятати відомий вислів ветеринарного лікаря,  С. С. Євсеєнка, який сказав: «Медицина оберігає людину, вете­ринарна  медицина — людство». Цей вислів наповнений конкретним змістом. Професія лікаря ветеринарної медицини потрібна і завжди актуальна.

Хлопці шкіл району також цікавились професією інженер-механік та різними спеціальностями за цією галуззю.

Навчання у нашому ВУЗі надає можливість стажування за кордоном. Запрошуємо долучитись до студентського колективу нашого ВУЗу!