Студенти впорядковували територію

На факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві вже стало чудовою традицією – кожної весни впорядковувати територію. До прикладу, минулого року випусковий курс посадив величезну клумбу троянд. Цьогоріч студенти ІІ–го курсу напрямку “ветеринарна медицина” з ініціативи студентського самоуправління організували мобільні групи для впорядкування території факультету. Координаторами своїх дій призначили декана факультету Олега Анатолійовича Цвігуна та заступника декана з виховної роботи  Володимира Антоновича Добровольського. Студенти винесли величезні кучугури сміття, що накопилися ще з минулої осені, виламали та позагортали минулорічний сухостій.

Слід зауважити, що деякі несвідомі кам’янчани взяли собі за звичку вивозити сміття зі своїх осель та викидувати його поблизу факультету. Внаслідок появи вітру –  все сміття розноситься на значні площі…  Що би такого не трапилося, студенти як справжні господарі навели лад на прилеглій території.

Микола БІЛИЙ