Семінар для лікарів ветеринарної медицини у Хмельницькому

Регіональний семінар відбувся у Хмельницькому для практикуючих лікарів ветеринарної медицини. Організатором його виступили ТОВ «СИМЕДІКА УА» та ТОВ «ЗООВЕТПРОМ Україна». Теми, що розглядалися під час проведення семінару: “Сучасні методи лікування демодекозу”, “Цукровий діабет у собак та котів: патогенез, діагноститка, лікування”.

Демодекоз собак – це паразитарне захворювання шкіри, що проявляється локальною або генералізованою алопецією внаслідок патологічної колонізації волосяних фолікул та сальних залоз. На даний час, вважається одним з найбільш розповсюджених захворювань у собак.

Цукровий діабет – теж розповсюджена недуга серед тварин. Дане захворювання приносить багато клопоту власникові, й не кожний ветеринарний лікар візьметься за його лікування. Детальніше про методи діагностики та принципи лікування цукрового діабету у собак та кішок розповів практикуючий ветеринарний лікар-терапевт, доктор ветеринарних наук, науковий консультант клініки ветеринарної медицини «ПЕС+КОТ» (м. Харків) – Морозенко Д.В..

Присутні на семінарі мали змогу ознайомитися з практичним лікуванням даних захворювань та почути про сучасні та найефективніші методи боротьби з цими хворобами.

Семінар відвідали і представники ПДАТУ: студентка магістратури Кушнір Ангеліна та аспірант Бережанський Андрій із факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.

Усі учасники семінару одержали сертифікати.

Микола БІЛИЙ