Економічний факультет
Неділя, 10 листопада 2019, 18:35

Профорієнтаційна робота як невід'ємна складова функціонування Подільського державного аграрно-технічного університету має кілька пріоритетних завдань, зокрема: організація агітаційно-роз'яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів; організація навчального процесу довузівської підготовки; співробітництво за договорами з організаціями, установами, підприємствами, навчальними закладами тощо. Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування організована у закріплених загальноосвітніх закладах, коледжах, районах Хмельницької  і Чернівецької областей та має планомірний характер відповідно до затвердженого плану профорієнтаційної роботи.

Протягом 31.10-7.11.2019 р. завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування професор Чикуркова А.Д. і  доценти Славіна Н.А., Гоголь І.А. здійснили серію профорієнтаційних зустрічей із здобувачами освіти випускових курсів всіх спеціальностей Кам'янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ.

Викладачі надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні в університеті спеціальності підготовки, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля. Особливий інтерес у студентів викликала інформація щодо можливостей участі у закордонному стажуванні, грантах, семестровому обміні і навчанні у Поморській академії м. Слупськ (Польща).

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, майбутнім абітурієнтам  було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.

Прес-центр ПДАТУ