Профорієнтаційна робота кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Економічний факультет
Неділя, 10 лютого 2019, 21:05

Кафедра економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснює заходи щодо удосконалення професійного відбору студентів, які прагнуть отримати економічну спеціальність. Одним із напрямів роботи є налагодження комунікаційних зв'язків із потенційними абітурієнтами.

У рамках означеної діяльності співробітники кафедри провели тематичні зустрічі зі школярами Чаньківської ЗОШ та учнями Балинського ліцею Дунаєвецького району, на яких було презентовано економічний факультет Подільського державного аграрно-технічного університету. У процесі спілкування надано кваліфіковані відповіді на питання, які цікавили слухачів, розповсюджено буклети та інші матеріали з інформацією про правила вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету.

Прес-центр ПДАТУ