Профорієнтаційна робота економічного факультету
Економічний факультет
Вівторок, 18 грудня 2018, 08:40

З метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи кафедрами економічного факультету налагоджено робочі контакти з представниками шкіл.

Науково-педагогічні працівники економічного факультету: доцент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, Гоголь Т.В. та доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Коваль Н.В., проводили профорієнтаційну роботу в НВК ЗОШ № 3 міста Кам'янця-Подільського.

Учні ознайомились із професіями та спеціальностями Подільського державного аграрно-технічного університету, що користуються попитом на ринку праці, отримали інформацію про вищий заклад освіти, умови вступу та навчання.

Співробітники кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доцент Коваль Н.В. та к.е.н., докторант Печенюк А.П. відвідали загальноосвітню школу I-III ступенів «Славутинка» міста Кам'янець-Подільський, де серед учнів 11-го класу було розповсюджено буклети та інші матеріали з інформацією про правила вступу до ПДАТУ та спеціальності економічного факультету.

Бесіда проходила в дружній обстановці. Така робота й надалі буде проводитись науково-педагогічними працівниками економічного факультету ПДАТУ.

Прес-центр ПДАТУ