Профорієнтаційна робота
Економічний факультет
Вівторок, 11 грудня 2018, 19:15

Викладачами економічного факультету, кандидатами економічних наук, доцентами Чорнобай Л.М., Лаврук О.С., Дуганець Н.В. відвідано Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс №14. Ними проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів. У ході спілкування з випускниками, кількість яких становить 40 осіб, досліджувалися їх вподобання щодо вибору майбутньої спеціальності.

Майбутні абітурієнти були ознайомлені з професіями та спеціальностями Подільського державного аграрно-технічного університету, які користуються попитом на ринку праці, отримали інформацію про наш навчальний заклад та умови вступу, навчання та особливості проходження виробничої практики на вітчизняних підприємствах і стажування в кращих підприємствах Австрії, Німеччини, Данії, Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Великобританії, США та інших країн світу. В процесі спілкування випускникам гімназії продемонстровано інформаційні матеріали щодо забезпечення навчально-виховного процесу в університеті, можливості реалізації своїх творчих та спортивних здібностей.

Випускники цікавилися майбутнім навчанням у виші, задавали питання щодо умов навчання, проживання в гуртожитках. За результатами спілкування, окремі учні виявили бажання здобувати економічну освіту  на денній та заочній формах навчання.

Прес-центр ПДАТУ