Профорієнтаційна робота кафедри обліку і оподаткування
Економічний факультет
Субота, 01 грудня 2018, 19:18

Протягом листопада 2018 року викладачі кафедри обліку і оподаткування взяли активну участь в організації профорієнтаційної  роботи економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету.

Завідувач кафедри Мельничук О.В. проводила роз'яснювальні бесіди в державних структурах нашого міста. Зокрема, окремі працівники ОДПІ виявили бажання вступати до  магістратури за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Також, проведена агітаційна робота серед студентів бакалаврів економічного факультету КНЕУ, які виявили бажання відвідувати підготовчі курси з англійської мови на базі ПДАТУ.

27 листопада доцентом кафедри обліку і оподаткування Дуганець Н.В. за підтримки викладачів інших кафедр економічного факультету проведена профорієнтаційна робота серед учнів 10-11 класів НВК № 14 м. Камянець-Подільський.

За результатами участі в економічному турнірі були встановлені контакти з представниками коледжів різних областей. Зокрема, 28 листопада 2018 року взяті на опрацювання інформаційні буклети кафедри викладачем економічних дисциплін Борщівського агротехнічного коледжу м.Борщів Калинчук Лідою Ізидорівною.

Колективом кафедри проведена профорієнтаційна робота серед студентів коледжів м. Шепетівка та Кіцмань.

Впродовж листопада викладачами кафедри Баллою І.В., Борковською В.В. та Дуганець Н.В. проводилася профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів смт. Чемерівці та Чемеровецького району.

Загальне анкетування з майбутніми абітурієнтами заплановане 29 листопада на території Чемеровецького НВК № 1 (Загальноосвітня школа 1-111 ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат), де за організацію навчання у міжшкільному комбінаті учнів Чемеровецького району відповідає заступник директора Соболь Тіна Василівна.

Прес-центр ПДАТУ