Відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти «Сучасні інформаційні технології в суспільстві, науці та освіті»
Економічний факультет
Понеділок, 26 листопада 2018, 10:44

15 листопада 2018 року відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти «Сучасні інформаційні технології в суспільстві, науці та освіті». Ініціатором проведення Інтернет-конференції виступила кафедра інформаційних технологій. Для участі в конференції було подано 80 заявок з вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Конференція була присвячена актуальним питанням застосування та реалізації сучасних інформаційних технологій. Метою даного заходу було здійснення обміну досвідом між студентами та молодими вченими, висвітлення актуальних питань теорії та практики сучасних комп'ютерних наук і інформаційних технологій.

Обговорення актуальних питань за тематичними напрямами проводилось в Інтернет-офлайн форматі. Учасники конференції обговорили наступні питання: розвиток і використання інформаційних та телекомунікаційних технологій в суспільстві, комп’ютерні технології та Інтернет в інформаційному суспільстві, методи обробки даних в комп’ютерних системах та мережах, проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій для соціально-економічних систем, математичні методи, моделі та інформаційні технології в аналізі, прогнозуванні та управлінні фінансово-економічними процесами.

Кожний учасник отримав сертифікат про участь у конференції.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції!

Сучасні інформаційні технології в суспільстві, науці та освіті: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та здобувачів вищої освіти 15 листопада 2018 року – Кам’янець-Подільський, 2018. 315 с.