Участь викладачів кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у регіональному експортному тренінгу «Агроторгівля України»
Економічний факультет
Субота, 24 листопада 2018, 11:34

22 листопада 2018 р. завідувач кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності д.е.н., професор Волощук К.Б., доценти Корженівська Н.Л., Заходим М.В. та асистент Гойсюк Л.В. прийняли участь у регіональному експортному тренінгу «Агроторгівля України» в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Доповідачами були: керівник Проекту консультування України з питань аграрної торгівлі Андре Піллінг (Німеччина), національний експерт Анастасія Білич, заступник директора ТОВ «ІСА СЕРТ Україна» міжнародний аудитор Юлія Грифцова, експерт ТОВ «Органік Стандарт» Костянтин Житнецький.

Головним завданням регіонального тренінгу було підвищення експортної спроможності сільськогосподарських підприємств Хмельницької області до країн ЄС. Під час даного заходу були представлені основні тренди та можливості для українських агровиробників на зарубіжних ринках, онлайн-інструменти експортера, розкрито питання стандартизації та сертифікації харчової продукції, вимоги до сертифікації органічної продукції та тенденції споживацьких ринків. Також було презентовано посібники проекту «Агроторгівля України».

Колектив кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вдячний ініціаторам проведення тренінгу керівництву Хмельницької торгово-промислової Палати, Виконкому Кам`янець-Подільської міської ради та особисто ректору ПДАТУ д.е.н., професору Іванишину В.В. за надану можливість набуття інноваційних знань і практичних навичок роботи на міжнародному рівні.