Профорієнтаційний захід кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості Національного університету харчових технологій
Економічний факультет
Субота, 10 листопада 2018, 16:11

У рамках проведення профорієнтаційних заходів кафедрою менеджменту, публічного управління та адміністрування 6 листопада 2018 року завідувач кафедри, професор Чикуркова А.Д. та доценти Славіна Н.А., Гоголь І.А. відвідали Кам'янець-Подільський  коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

Роботу розпочали зустріччю із заступником директора коледжу  з навчальної роботи Фурман Діаною Григорівною та Головою циклової комісії економічних дисциплін Караваєвою Світланою Миколаївною. У ході розмови обговорили важливість багаторічної співпраці коледжу з університетом за різними спеціальностями та намітили перспективи на подальше.

Для випускників економічних спеціальностей була проведена презентація, в якій зазначені всі переваги навчання в Подільському державному аграрно-технічному університеті. У процесі обговорення, студенти активно задавали питання щодо умов вступу, можливостей закордонного стажування, проживання, перспектив працевлаштування, на які отримали кваліфіковані відповіді та роздатковий матеріал.

Випускники запитували про кількість бюджетних місць, наявність сертифікатів ЗНО, майбутнє працевлаштування та багато іншого. На всі питання були отримані вичерпні відповіді.

Випускники коледжу були запрошені на навчання до ПДАТУ.

Прес-центр ПДАТУ