Організаційно-виховна робота кафедри обліку і оподаткування

31 жовтня 2018 року викладачами кафедри обліку та оподаткування із залученням студентів перших курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» І. Хариша, М. Лянги, А. Павельчук, В. Манюка, Н. Стасишин, В. Янчевської та інших був організований захід «Свято Осені» для дітей дошкільного віку, що перебувають в обласному дитячому спеціалізованому будинку санаторного типу.

Студенти разом із дітками весело та цікаво провели час, активно гралися та спілкувалися. Дякуючи волонтеру Корпусу Миру Клер Маннінг, яка передала цікаві розмальовки та кольорові фігурки  для  наклеювання та вирізання, маленькі дітки та вже дорослі студенти швидко потоваришували. Всі разом із захопленням виокремлювали із формочок осінні листочки, горішки, овочі тощо та наклеювали на сумочки у яких були підготовлені різні солодощі для малюків.

Наприкінці свята дітки одержали домашнє завдання підготувати віршики до наступного запланованого заходу.

Борковська В.В.