Наукове стажування викладачів у Варшавському університеті

Протягом жовтня 2018 року завідувач кафедри інформаційних технологій Цвігун І.А. та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Рудик В.К. проходили наукове стажування у Варшавському університеті наук про життя (Warsaw University of Life Sciences - SGGW) в рамках участі у проекті Польського національного комітету у справах ЮНЕСКО.

Під час стажування викладачі взяли участь у науково-практичних конференціях і семінарах, зокрема, в 4-тій Міжнародній науковій конференції «Тенденції регіонального розвитку ЄС», науковому семінарі Інституту аграрної економіки та економіки харчових продуктів «Вибрані теоретичні та емпіричні проблеми сільськогосподарського фінансування в Польщі» під керівництвом доктора Міхаіла Соліводи. Замітка про семінар розміщена на сайті інституту ierigz.waw.pl.

Щотижня викладачі Цвігун І.А. і Рудик В.К.  брали участь у засіданнях (семінарах) кафедри економіки сільського господарства та міжнародних економічних відносин і кафедри фінансів, де мали можливість ознайомитись із процедурою проміжної атестації за результатами наукових досліджень під час представлення концепцій докторських дисертацій.

Під час зустрічей із завідувачем кафедри економіки сільського господарства та міжнародних економічних відносин Варшавського університету наук про життя професором Джоанною Киселінські і завідувачем кафедри фінансів професором Мірославом Васілєвским обговорювались питання підготовки фахівців та проведення наукових досліджень.

Під час стажування відвідували лекції консультантів доктора Агнешки Парлінської та доктора Дороти Козіол-Качорек, які ознайомили з навчальним процесом в університеті.

Протягом проходження стажування доктор  Агата Малак-Равліковська, координатор ЮНЕСКО та доктор Сергій Заболотний ознайомили з структурою та діяльністю Варшавського університету наук про життя.

По завершенню стажування Цвігун Інна і Рудик Володимир   представили свої наукові дослідження  на науковому семінарі «Сучасні виклики в галузі аграрної економіки та фінансів - справа України» на факультеті економічних наук WULS-SGGW, де обговорювались питання розвитку аграрної економіки та демографічні проблеми в Україні та Польщі.

Прес-центр ПДАТУ