Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед випускників навчальних закладів стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

1 листопада 2018 р. завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професор Чикуркова А.Д. і доценти Прокопчук Л.М., Гоголь І.А. здійснили профорієнтаційну роботу серед здобувачів освіти випускових курсів Кам'янець-Подільського індустріального коледжу.

Викладачі надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні в університеті спеціальності підготовки, про організацію навчального процесу в Подільському державному аграрно-технічному університеті, умови проживання та дозвілля. Особливий інтерес у студентів викликала інформація щодо можливостей участі у закордонному стажуванні, грантах, семестровому обміні і навчанні у Поморській академії м. Слупськ (Польща).

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, майбутнім абітурієнтам  було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету, отримати контактні дані приймальної комісії.

Прес-центр ПДАТУ