Профорієнтаційна робота кафедри обліку і оподаткування

Напередодні заходу «AgroUniFest – 2018» доцентами кафедри обліку та оподаткування Борковською В.В. та Дуганець Н.В. за підтримки керівника міжнародного відділу ПДАТУ Гуменюк І.І. була проведена профорієнтаційна робота з учнями  10-11 класів Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи № 16.

Серед учнів та вчителів була поширена інформація про факультети університету, роздані інформаційні буклети кафедри обліку і оподаткування економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

У класах були обговорені переваги навчання в аграрному виші, можливість одержання подвійного диплому Європейського зразка, а також перспективи одночасного навчання та стажування студентів різних спеціальностей за кордоном.

Особливий інтерес викликав виступ керівника міжнародного відділу Гуменюк І.І., яка розповіла про можливість підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та поглибленого вивчення англійської мови у нашому університеті за участі волонтера Корпусу Миру Клер Елізабет Маннінг.

По закінченню зустрічі серед учнів було проведено анкетування за результатами якого окремі школярі виявили бажання здобувати економічну освіту у нашому університеті.

Від майбутніх абітурієнтів надходило багато питань щодо переліку конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, що наразі формуються відповідними структурами університету.

Прес-центр ПДАТУ