Профорієнтаційна робота кафедри економіки підприємства, торгівлі та біржової діяльності

Минулого тижня, на кафедру економіки підприємства, торгівлі та біржової діяльності завітали студенти коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету спеціальності «Право».

Головною метою візиту стало знайомство з професіями економічного профілю, професорсько-викладацьким складом, студентами кафедри та факультету.

Значне зацікавлення у присутніх викликали презентації студентів ПДАТУ спеціальності «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Бонюк Кристини, Горенка Миколи та Малиш Оксани, які презентували свою майбутню професію.

Зустріч відбулася у теплій, дружній обстановці. Її результатом стали позитивні враження учасників щодо діяльності структурних підрозділів університету, що сприятиме формуванню у майбутніх абітурієнтів позитивного розуміння суті представлених професій економічного спрямування та впливатиме на їх подальший вибір спеціальності.

Колектив факультету та кафедри радо зустрічатиме потенційних абітурієнтів у стінах нашого закладу в якості студентів.

Прес-центр ПДАТУ