Профорієнтаційний захід у Коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед випускників коледжів і технікумів стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

29 жовтня 2018 р. за сприяння директора коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету Чубайко О.В. та декана економічного факультету Місюка М.В., завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професор Чикуркова А.Д., доценти Славіна Н.А. та Гоголь І.А. провели профорієнтаційний захід серед випускників коледжу.

Майбутнім абітурієнтам надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні на економічному факультеті спеціальності, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля.

Для того, щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями факультету, викладачі надали абітурієнтам можливість познайомитися з переліком посад, які може займати випускник, перспективами ведення успішної самостійної підприємницької діяльності за допомогою знань і навичок, здобутих під час навчання. Майбутнім абітурієнтам були надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.

Випускники запитували про кількість бюджетних місць, майбутнє працевлаштування та багато іншого. На всі питання були отримані вичерпні відповіді. Випускники коледжу були запрошені на навчання у ПДАТУ.

Прес-центр ПДАТУ