Поєднання теорії та практики для студентів-фінансистів

Нещодавно студенти 3 СТН та 4-го курсів спеціальності: «Фінанси і кредит» відвідали з ознайомчою екскурсією відділення Державного експортно-імпортного банку України «Укрексімбанк», що знаходиться по вул. Данила Галицького, 3. Екскурсію ініційовано асистентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., Волощуком  Віталієм Ростиславовичем.

На занятті Волощук В.Р. практично ознайомив студентів з особливостями роботи відокремленого підрозділу, наявними продуктами банку та методами роботи з клієнтами. Жваво дискутуючи та отримуючи відповіді на свої питання, було  проаналізовано переваги різних систем банківського управління, способи залучення клієнтів та особливості співпраці з ними.

АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 24 філій та 41 відділення. Представництва банку працюють у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має розгалужену мережу банків-кореспондентів, яка включає фінансові установи із 110 країн світу.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Подільського державного аграрно-технічного університету висловлює щиру подяку працівникам АТ «Укрексімбанк», особливо керівнику відділення Кацану А.М. за цікаву й корисну інформацію та бажає подальших успіхів банку-лідеру на ринку банківських послуг України!

Прес-центр ПДАТУ