25-27 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету проводився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).

Подільський державний аграрно-технічний університет гідно представила студентка 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» Трач Мар'яна, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник - доцент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Наталія Покотильська).

Участь у олімпіаді дала змогу показати теоретичний і практичний рівень підготовки майбутніх фахівців з менеджменту та поділитися досвідом організації навчально-виховного процесу на економічному факультеті ПДАТУ.

Вітаємо, бажаємо подальших перемог та наукових звершень!

Інформацію підготувала:
д.е.н., професор Чикуркова А.Д.