Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед випускників навчальних закладів стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

Викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування економічного факультету професор Чикуркова А.Д., доценти Лаврук О.С. і Гоголь І.А. здійснили профорієнтаційну роботу серед випускників економічного відділення Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, які здобули кваліфікацію молодшого спеціаліста. На зустрічі були присутні також батьки випускників.

Викладачі надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні в університеті спеціальності підготовки, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля. Особливий інтерес у студентів викликала інформація щодо можливостей участі у закордонному стажуванні, грантах, семестровому обміні і навчанні у Польщі.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, майбутнім абітурієнтам було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.

Кафедра менеджменту,
публічного управління та адміністрування