Профорієнтаційна робота серед учнів Кам'янець-Подільських шкіл

У травні 2017 року доцентами кафедри обліку та оподаткування Баллою І.В., Борковською В.В., Вольською А.О. на чолі з завідувачем кафедри доцентом Мельничук О.В. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 10-11 класів Кам'янець-Подільських шкіл № 1, 8, 15 та 16.

В процесі спілкування було надано інформацію про наявні умови вступу до ПДАТУ та навчального процесу в університеті, можливості працевлаштування, стажування за кордоном, навчання за програмою подвійного диплому. Під час заходу було представлено інформаційні матеріали про Подільський державний аграрно-технічний університет в цілому та економічні спеціальності, зокрема. Озвучені переваги викликали у майбутніх абітурієнтів зацікавленість. Викладачами були роздані буклети та інші інформаційні матеріали ПДАТУ.

Особливий інтерес викликав виступ Мельничук О.В., щодо відкриття консультаційного центру з питань обліку та оподаткування з перспективою стажування та майбутнього працевлаштування студентів економічного факультету.

Підготувала
Борковська В.В.