Екскурсія присвячена до Дня слов'янської писемності й культури

Над озерами, річками,
На полянах лісових,
На стрімких високих горах,
На просторах степових, —
Де лише сіріє стежка
Або вкрився збіжжям лан,
Скрізь розкидались оселі
Наших прадідів слов’ян.

День слов'янської писемності й культури встановлений в Україні згідно з Указом Президента України «Про День слов’янської писемності і культури» відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, що заклали основу слов'янської писемності. Праці цих великих просвітителів стали спільним надбанням усіх слов'ян.

Писемність, мова – то є душа кожної нації, її найцінніший скарб. У мові – наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання.

Що ж для кожного з нас значить рідна мова, слова, які ми чуємо, що можемо написати і прочитати? Дуже багато! Без цієї мови, без букв не було б нашої нації – українського народу, не було б ні історії, жодної великої дати, жодного великого імені..

Напередодні цього свята, викладачамі кафедри історії, філософії та права Колосюк І.А., Боднар А.М. та студентами 1-го курсу «Менеджмент» економічного факультету, було проведено екскурсію до Кам'янець-Подільської міської центральної бібліотеки імені Костя Солухи (найбільша публічна бібліотека Кам'янця-Подільського, головний інформаційний, дозвіллєвий заклад міста по популяризації книги, впровадженні новітніх технологій та інноваційних заходів, реалізація державних (зокрема) бібліотечних проектів та програм). Було відвідано колишній міський відділ архіву, відділ археології та «Сувенірне містечко». Всі студенти отримали багато позитиву та дізналися багато нового про нашу культуру і писемність.

Організували екскурсію
Колосюк І. А. та Боднар А. М.
за підтримки Економічного факультету