Подільський державний аграрно-технічний університет

Швидка «економічна» допомога Ботанічному Саду

Протягом багатьох років одним із найулюбленіших місць відпочинку кам’янчан та гостей міста є Ботанічний сад Подільського державного аграрно-технічного університету. Напередодні відкриття туристичного сезону – 2017, протягом трьох днів, із 4 по 6 квітня студенти економічного факультету згуртувались за спільною справою не в аудиторіях, а на свіжому повітрі, прибираючи частину Ботанічного саду. Тепла сонячна погода та гарний настрій сприяв злагодженій роботі. Прибирання території призвело не тільки до чистого довкілля, а й дало змогу студентам більше поспілкуватись між собою у неформальних обставинах.

По завершенні директор Ботанічного саду Когут В.В. подякував усім активістам за роботу та закликав й надалі брати  участь у подібних заходах. Прибиранням території займались студенти 2 СТН та 3 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» на чолі з куратором Зеленським Андрієм Вікторовичем, студенти 4 курсу напряму підготовки «Менеджмент» на чолі з куратором Лаврук Оксаною Степанівною та студенти 1 курсу ОКР «Магістр» спеціальності «Облік і оподаткування» на чолі з куратором Марусей Тетяною Володимирівною.

У Ботанічному саду ще залишилося чимало роботи, тому закликаємо усіх людей, яким не байдуже наше місто, Ботанічний сад і справа його відродження, долучитись до активної спільної роботи.

Заступник декана
економічного факультету з виховної роботи
Дранус В.В.,

куратори академгруп
Зеленський А.В., Лаврук О.С., Марусей Т.В.