Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування

15 березня 2017 року доценти кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Покотильська Н. В. і Славіна Н. А. проводили профорієнтаційну роботу з учнями шкіл м. Дунаївці. Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста була надана вичерпна інформація про наявні в університеті спеціальності, умови вступу до університету, особливості організації навчального процесу, можливості працевлаштування та стажування за кордоном.

Під час зустрічі були роздані інформаційні буклети про наявні факультети і спеціальності Подільського державного аграрно-технічного університету та анкети для майбутніх абітурієнтів з метою виявлення їх вподобань. На завершення випускники шкіл подякували за змістовну зустріч та вичерпну інформацію.