Профорієнтаційна робота кафедри фінансів, банківської справи та страхування

14 березня 2017 року в м. Шепетівка активно обговорювали переваги навчання в одному з найстарших та найславетніших університетів Поділля. У такий спосіб Подільський державний аграрно-технічний університет презентували перед майбутніми абітурієнтами представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування, а саме її завідувач, д.е.н. Рудик Володимир Касянович та заступник завідувача кафедри, к.е.н. Зеленський Андрій Вікторович.

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста була надана вичерпна інформація про наявні в університеті спеціальності, сфери працевлаштування випускників, правила прийому до університету, особливості організації навчального процесу, матеріально-технічне забезпечення та можливість стажування і проходження практик за кордоном. У процесі профорієнтаційного заходу також було представлено інформаційні відеоматеріали про Подільський державний аграрно-технічний університет в цілому та кожен факультет зокрема.

Того ж дня відбувся ряд зустрічей зі студентами Шепетівського коледжу Подільського ДАТУ щодо можливості продовження навчання за скороченим терміном на денній формі у стінах нашого вишу, а також на заочній формі у Шепетівському НКП. Студентам коледжу також було представлено інформаційні відеоматеріали про університет в цілому та економічний факультет зокрема. З метою уточнення вибору майбутньої спеціальності студенти пройшли опитування та заповнили розроблені анкети для абітурієнтів. На завершення майбутні абітурієнти подякували за гарну зустріч та висловили побажання про проведення подібних заходів у майбутньому.

Заступник завідувача кафедри фінансів,
банківської справи та страхування Зеленський А.В.