Співпраця з учнівською молоддю
Факультет агротехнологій і природокористування
П'ятниця, 27 грудня 2019, 20:58

Викладачі кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін ПДАТУ тісно співпрацюють з учнівською молоддю регіону з метою  профорієнтаційної роботи та надання теоретичних і практичних навиків при вивченні дисциплін природничого напрямку. Зокрема, 24 грудня цього року Богдан Мазурчак (учень 8 класу Кам'янської ЗОШ 1-2 ступенів) під керівництвом свого наставника Тетяни Василівни Присяжнюк виконав ряд цікавих дослідів у лабораторії нашої кафедри. Юний хімік проводить підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Як відомо, хімічна олімпіада – це джерело незабутніх вражень, можливість показати свої знання і вміння, кмітливість і винахідливість під час виконання практичних робіт. Тож побажаємо нашому землякові високих теоретичних і практичних здобутків !!!

Прес-центр ПДАТУ