Профорієнтаційна робота в НВК № 9 ім. А.М. Трояна
Факультет агротехнологій і природокористування
Понеділок, 02 грудня 2019, 21:44

Наприкінці минулого тижня група викладачів кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою факультету агротехнологій і природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету у складі завідувача кафедри, доктора с.-г. н. М'ялковського Р.О., та к. с.-г. доцентів Безвіконного П.В. та Петрище О.І. з метою профорієнтаційної роботи відвідала НВК № 9 ім. А. М. Трояна. – 11 випускний клас.

До майбутніх абітурієнтів було доведено основну інформацію щодо умов прийому до ПДАТУ на 2020-2021 навчальний рік, роздано інформаційні матеріали по спеціальностях. В ході спілкування з випускними класами, були вивчені вподобання майбутніх випускників щодо вибору майбутньої спеціальності. Учні та вчителі виявили зацікавленість спеціальностями сільськогосподарського спрямування, можливості навчання, проживання, участі у спортивних секціях та художній самодіяльності, стажування за кордоном.

Прес-центр ПДАТУ