Відбулася науково-практична конференція «Новітні технології вирощування посадкового матеріалу лісових порід з закритою кореневою системою на Тернопільщині»
Факультет агротехнологій і природокористування
Четвер, 10 жовтня 2019, 08:45

8 жовтня на базі ДП «Чортківське лісове господарство» відбулася науково-практична конференція «Новітні технології вирощування посадкового матеріалу лісових порід з закритою кореневою системою на Тернопільщині» у якій взяли участь лісівники Тернопільщини та викладачі Подільського держаного аграрно-технічного університету, в. о. завідувача кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою М'ялковський Р.О. та доцент кафедри Безвіконний П.В.

Присутні обговорили питання щодо вирощування сіянців декоративних та лісових порід із закритою кореневою, а також новітні технології із живлення садивного матеріалу і захисту лісових насаджень від шкідників і хвороб.

У Колиндянському лісництві присутні оглянули теплично-парникове та насінницьке господарство, шкілку декоративного садивного матеріалу, сучасну полікарбонатну теплицю на алюмінієвій основі, критий літній майданчик для дорощування й реалізації продукції та автоматизовані системи зрошення саджанців. Також Тернопільські лісівники показали свій інтенсивний сад плодових дерев площею 0,8 га з автоматизованим поливом, з використанням передових технологій.

У Скала-Подільському лісництві присутнім продемонстрували навіс притінення для вирощування посадкового матеріалу листяних і хвойних порід із закритою кореневою системою, який повністю автоматизований – від поливу до притінення та установку для флотації жолудів.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua