Профорієнтаційна робота кафедри геодезії та землеустрою
Факультет агротехнологій і природокористування
Середа, 05 грудня 2018, 20:43

Профорієнтаційна робота кафедри як невід'ємна складова функціонування навчального закладу має кілька пріоритетних завдань, зокрема: організація агітаційно-роз'яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та технікумах, коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів; оперативне та об'єктивне поширення інформації про діяльність ПДАТУ шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів поштою та електронною поштою, співробітництво за договорами з організаціями, установами, підприємствами, навчальними закладами.

Викладачі кафедри геодезії та землеустрою Лаврук В.В., Кушнірук Т.М., Лобанова О.П., Трач І.В. протягом листопада здійснювали профорієнтаційну роботу серед школярів старших класів міста Кам'янець-Подільського №1, 8, 10, 13, 14, 15; випускників шкіл Новоушицького району №1, 2; випускників Орининської загальноосвітньої школи №1 Камянець-Подільського району.

Крім цього, завідувачем кафедри Лавруком В.В. та асистентом Додуричем В.В. проведена зустріч з випускниками ДВНЗ "Кам'янець-Подільський індустріальний коледж". Майбутнім абітурієнтам надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні в університеті спеціальності, про організацію навчального процесу в Подільському державному аграрно-технічному університеті, умови проживання та дозвілля. Майбутнім абітурієнтам було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу та переваги, які отримують студенти вишу. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.

Завідувач кафедри геодезії та землеустрою,
д.е.н., доцент Лаврук В.В.