Профорієнтаційна робота кафедри геодезії та землеустрою

У сучасних реаліях зростаючої конкуренції між закладами вищої освіти профорієнтаційна робота серед випускників шкіл та коледжів стає все більш актуальною і необхідною. Тільки за умов активної, послідовної та цілеспрямованої профорієнтаційній роботи можна досягти успіху.

Профорієнтаційна робота кафедри як невід'ємна складова функціонування навчального закладу має кілька пріоритетних завдань, зокрема: організація агітаційно-роз'яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та технікумах, коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів; оперативне та об'єктивне поширення інформації про діяльність ПДАТУ шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів поштою та електронною поштою, співробітництво за договорами з організаціями, установами, підприємствами, навчальними закладами.

Викладачі кафедри геодезії та землеустрою протягом жовтня здійснювали профорієнтаційну роботу серед школярів старших класів міста Кам'янець-Подільського Хмельницької області та випускників Кіцманського  коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Майбутнім абітурієнтам надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні в університеті спеціальності, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля. Майбутнім абітурієнтам було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до аграрного вишу, отримати контактні дані приймальної комісії.

Завідувач кафедри геодезії та землеустрою,
доцент Лаврук В.В.