Навчальна практика майбутніх агрономів
Факультет агротехнологій і природокористування
Середа, 20 червня 2018, 17:49

Згідно наказу ректора Подільського державного аграрно-технічного університету, професора Володимира Васильовича ІВАНИШИНА студенти першого курсу факультету агротехнологій і природокористування проходять навчальну практику "Трактори і автомобілі" та "Сільськогосподарські машини" з 18 по 30 червня 2018 року.

Навчальна практика проводиться на полях науково-дослідного центру "Поділля". Під час практики студенти готують машинно-тракторні агрегати, регулюють та налаштовують їх на оптимальний режим роботи й виконують операції з технологій вирощування районованих сільськогосподарських культур.

Особливо відповідально та ретельно проводяться заняття з машино-тракторним агрегатом для хімічного захисту рослин від бур'янів, шкідників, збудників хвороб та листового підживлення посівів.

Навчальну практику проводять кандидат технічних наук ДУМАНСЬКИЙ Олександр Васильович і технік першої категорії МОШЕНКО Іван Остапович кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій при безпосередні участі наукового співробітника науково-дослідного центру  "Поділля" Руслана Івановича БРОДЮКА.

Завідувач кафедри
професор А.В. РУДЬ