Чергова акредитаційна експертиза

З 23 по 25 січня 2018 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті проходила чергова акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів напрямку 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Експертна комісія працювала в складі:

• Зберовського Олександра Владиславовича, завідувача кафедри екології та охорони навколишнього середовища Дніпропетровського державного технічного університету, доктора технічних наук, професора, голова комісії;
  • Рибалко Юлія Володимирівна, доцент кафедри екології агросфери та екологічного контролю Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат педагогічних наук.

Експерти розпочали роботу із знайомства з адміністрацією ПДАТУ, першим проректором Гаврилянчиком Русланом Юрійовичем.

Під час перевірки експерти ознайомились з роботою кафедри екології та збалансованого природокористування, викладацьким складом, студентами, матеріально-технічною базою, методичним забезпеченням навчального процесу.

Відвідали філію кафедри – відділ інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За результатами роботи комісія сформувала експертні висновки.