Науково-практична конференція до Всесвітнього дня ґрунту

6 грудня 2017 року кафедрою землеробства, ґрунтознавства і захисту рослин спільно з Національним природним парком «Подільські Товтри», Хмельницькою філією ДУ «Інститут  охорони  ґрунтів України», Українським товариством ґрунтознавців і агрохіміків та Кам'янець-Подільським районним осередком Всеукраїнської екологічної ліги проведена регіональна науково-практична конференція “Проблеми збереження ґрунтового покриву і підвищення родючості ґрунтів антропогенних ландшафтів у сучасних умовах”, присвячена Всесвітньому дню ґрунту.  Взяло участь 49 чоловік із 6-ти наукових установ та вищих навчальних закладів, керівники деяких сільськогосподарських підприємств Хмельницького, Кам’янець-Подільського та Дунаєвецького районів.

Із вітальним словом виступили проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності  ПДАТУ Т.Л. Білик, декан факультету агротехнологій і природокористування В.Б. Гаврилюк.  Результати своїх досліджень представили професор І.П. Рихлівський, доценти В.С. Вахняк, В.М. Яворов (ПДАТУ), доцент І.П. Касіяник, к.г.н. А.С. Лісовський та В.В. Грабар (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), науковці О.П. Кучинська та І.О. Одукалець (НПП “Подільські Товтри”), к.с.-г.н. О.М. Трояновська, головний грунтознавець В.М.  Прокопенко (Хмельницька філія “Держгрунтохорона”), студент магістратури В.В. Добровольський

Поділились досвідом роботи щодо організації землекористувань та збереження родючості грунтів директор ТОВ „Джафар” П.М. Артнаєв, кандидати наук, керівники сільськогосподарських підприємств В.А. Цимибалюк, С.С.Тимчук, О.А.Білий.