Закладання саду

9 листопада співробітники кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства разом із студентами 2 курсу спеціальності «Агрономія» факультету агротехнологій і природокористування заклали молодий сад на площі майже 1,2 га. Висадили більше 600 саджанців яблуні і груші, які були вирощені в розсаднику навчально-наукового саду. Сортовий склад досить різноманітний, це сорти яблуні – Голден Делішес, Джонаголд, Гала, Ред Чіф, Айдаред; груші – Ноябрська, Аббат Фетель, R-X.

Посаджені також саджанців презентовані доцентом Лапчинським В.В., це сорти яблуні Флоріна і Пінова.

Студенти могли наочно побачити й безпосередньо посадити саджанців плодових дерев і отримати змістовні відповіді від доцентів кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства Чебана С.Д. і Доліда А.В.

Сподіваємось, за кілька років молодий сад, буде нам дарувати свої смачні і корисні плоди.