Навчальна практика з ботаніки

Навчальна практика з ботаніки для студентів першого курсу спеціальностей «Агрономія» та «Садівництво і виноградарство» в навчальному плані завершує вивчення фундаментальної загальнобіологічної дисципліни “Ботаніка”.

Мета практики - закріплення знань студентів у галузі ботаніки: навчити студентів встановлювати зв’язок між компонентами фітоценозу та удосконалити елементарні навички дослідницької роботи в природі.

Студенти оволоділи методами збору альгологічного, мікологічного матеріалу у природі, гербаризації вищих рослин. Навчилися складати морфолого-біологічні описи деревних та трав’янистих рослин місцевої флори, ідентифікувати життєві форми рослин за морфологічними та анатомічними ознаками, визначати їх систематичне положення за визначником, здійснювати описи пробної геоботанічної ділянки, занотовувати документацію під час збору ботанічного матеріалу та монтувати гербарій.