Подільський державний аграрно-технічний університет

Конференція «Засуха, суховій і пилова буря в Україні в період глобальної зміни клімату» до Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами

16 червня 2017 року на кафедрі екології та збалансованого природокористування та проблемної науково-дослідної лабораторії екосистемних досліджень (ПДАТУ) на факультеті агротехнологій і природокористування проведена 3-тя студентська конференція «Засуха, суховій і пилова буря в Україні в період глобальної зміни клімату», що приурочена до Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами. Учасників конференції привітав декан факультету В.Б. Гаврилюк, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування, доктор сільськогосподарських наук, професор О.М. Бахмат.

Загальні положення Паризької угоди про клімат в межах Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) доповіла доцент кафедри екології та збалансованого природокористування Л.С. Шелудченко.

Із актуальним питанням виступив доцент кафедри екології та збалансованого природокористування О.С. Чинчик, який у своїй доповіді «Проблеми коригування структури та складових сівозмін в умовах зміни клімату» наголосив на тому, що за останні 10 років середньорічна температура підвищилася в порівнянні з середньобагаторічним показником на 1,5-2,5°С. Окрім того, для звернення уваги широкого загалу до проблеми опустелюванням і засухи в Україні учасниками конференції був проведений флешмоб, який символізував єдність усіх студентів-екологів, що навчаються в університетах різних міст країни, які стануть на варті збереження і відновлення навколишнього середовища.

За активну участь у студентській конференції та організацію флешмобу нагороджені грамотою та подякою студентки спеціальності 101 «Екологія» Швець Інга та Гайдук Віта.

Організатор конференції Шелудченко Л.С. щиро вдячна усім за участь.

1 2 3
×
< >