Екскурсія студентів-екологів

Днями проведено екскурсію на територію Національного природного парку «Подільські Товтри» (Бакотська затока) для студентів-екологів факультету агротехнологій та природокористування.

Студенти мали можливість наглядно ознайомитись зі своєрідним унікальним мікрокліматом та ландшафтом, який знаходиться на лівому березі Дністра за 55 км від м. Кам'янця-Подільського – це мальовничий куточок, де колись було древнє місто Бакота, а сьогодні плинуть хвилі Дністровського водосховища.

Студенти відвідали скельний монастир, побачили неповторні краєвиди Кам’янецького Придністров’я з каньйонами та пагорбами, струмками і руслом р. Дністер та її приток. Наприкінці екскурсії студенти влаштували туристичне частування шашликами.