Михайло Загородний привітав переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

Бахмата Миколу Івановича, Бахмата Олега Миколайолвича, Чинчика Олександра Сергійовича, Пруса Леоніда Івановича, Федорук Інну Василівну, переможців XII – го обласного конкурсу науково-дослідних  в номінації  «Прикладні НДР» за наукову роботу «Моделювання адаптивної сортової технології вирощування сої в господарстві Хмельницької області» з врученням I – ї  премії.

Директора науково-дослідного інституту круп’яних культур ім. О. С. Алексеєвої  Бурдигу Віталія Миколайовича, зав. лабораторією селекції і насінництва  Рарка Антона Васильовича,  переможців 12 обласного конкурсу  науково- дослідних робіт в номінації «Молоді вчені» врученням II - ї премії.