Подільський державний аграрно-технічний університет

Зустріч з директором ДП «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ» Климком Юрієм Олександровичем

7 квітня 2017 року в межах університету на кафедрі геодезії та землеустрою за участю завідувача з навчальної і практичної підготовки та працевлаштування Горіховського М. В відбулася зустріч з директором ДП «Хмельницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Климком Юрієм Олександровичем.

Климко Ю.О. ознайомив студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з можливістю проходження виробничої практики, особливостями виробничої діяльності ДП «Хмельницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», а також відповів на усі запитання студентів і викладачів.

Важливим елементом зустрічі була пропозиція студентам на стажування з можливістю подальшого працевлаштування на даному підприємстві. Для викладачів кафедри геодезії та землеустрою надано можливість проходження підвищення кваліфікації у ДП «Хмельницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».