Профорієнтаційна робота

Викладачами кафедри екології та збалансованого природокористування Овчаруком О.В. та Дорошенко О.Л. проведено профорієнтаційну роботу 04.04.2017р. в Кам’янець-Подільському медичному училищі та 05.04.2017 в коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету. Зустріч відбулася зі студентами випускних курсів. Студентам було доведено правила прийому до університету на 2017 рік, особливості підготовки фахівців в університеті спеціальності 101 «Екологія». Було надано інформацію щодо практичного навчання в умовах виробництва на підприємствах міста, зокрема «Цементний завод», «Модуль», «Міськтепловоденергія», проходження виробничих практик на зазначених підприємствах, а також про можливість студентів спеціальності 101 «Екологія», безкоштовно навчатися у Поморській Академії міста Слупськ (Польща), відповідно до угоди про обмін студентами між двома вищими навчальними закладами. Колектив кафедри щиро вдячний за організаційну допомогу заступнику директора з навчальної роботи Кам’янець-Подільського медичного училища Мошак Тетяні Михайлівні, директору коледжу ПДАТУ Чубайко Олені Вікторівні та заступнику директора з виховної роботи коледжу ПДАТУ Хмелянчишиній Наталії Михайлівні.