Подільський державний аграрно-технічний університет

Навчання студентів спеціальності 101 «Екологія» у Поморській академії міста Слупськ (Польща)
Факультет агротехнологій і природокористування
Понеділок, 27 березня 2017, 09:59

Студенти третього, четвертого курсу та магістратури Подільського державного аграрно-технічного університету денної форми навчання: Матвієць Катерина, Коваль Ігор, Крузер Андрій, Ковальчук Віолетта спеціальності 101 «Екологія», скористалися унікальною  можливістю впродовж 4 місяців із жовтня по січень 2016-2017 н. р. безкоштовно навчатися у Поморській Академії міста Слупськ (Польща), відповідно до угоди про обмін студентами між двома вищими навчальними закладами.

Поморська академія в м. Слупськ – сучасний ВНЗ у Польщі з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря (18 км) у місті Слупськ. В Поморській академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями.

Академія має власне видавництво, вузівський архів, спортивно-реабілітаційний центр, центр інформатики та центр практичного навчання іноземних мов, найбільшу в Центральному Помор'ї бібліотеку, яка налічує 349 819 томів постійних видань і 42 425 спеціальних збірників. У всіх студентів є вільний доступ до широкосмугового інтернету (як провідного, так і Wi-Fi), а через академічну мережу студенти мають доступ до вітчизняних і зарубіжних електронних бібліотечних баз.

По вулиці Арцішевського знаходиться академічне містечко з трьома гуртожитками, де проживали наші студенти, студентська їдальня, спортивний центр, вузівська поліклініка та розважальні центри Matrix та Index.

Окрім того, виш пропонує студентам участь у гуртках різних наукових напрямків, громадських організаціях і об'єднаннях та навіть можливість проявити свої здібності у вузівському хорі Juventus Cantans.

При цьому,  приймаюча сторона взяла на себе витрати за навчання і проживання у гуртожитку протягом семестру. Умови проживання були надзвичайно комфортні. Студентів радо вітали керівництво та викладачі приймаючого вузу, так і звичайні студенти. В результаті всі отримали масу позитивних емоцій та вражень!

Студенти спеціальності 101 «Екологія» надзвичайно вдячні за можливість участі у програмі обміну студентів.